Wróć do listy artykułów

Bliskapaczka.pl na podium prestiżowego konkursu Ekomersy 2017!

Dodano: 22.12.2017

E-commerce jest jednym z najprężniej rozwijających się rynków w naszym kraju. Jeszcze rok temu jego wartość przekraczała 35 mld zł, a obecnie jest to prawie 40 mld zł. Polska jest piątym największym rynkiem e-commerce w Unii Europejskiej. Za tym wzrostem stoją przedsiębiorstwa, które stawiają przede wszystkim na rozwój i innowacyjne rozwiązania. Firmy te co roku wyróżniane są w konkursie Ekomersy organizowanym przez fundację Polak 2.0.

Finał VI edycji konkursu branży e-commerce w Polsce odbył się 29 listopada w warszawskim klubie Loft 44. Do rywalizacji stanęło aż 250 najlepszych firm, produktów i usług, które umożliwiają lub wspomagają sprzedaż online. Na nagrodę główną złożyły się głosy ponad 23 tysięcy Internautów oraz 20-osobowego jury, które głosowało w 4 głównych kategoriach: Dostawcy, E-sklepy, Agencje i Osobowość roku. Wyróżnienia przyznawano aż w 17 podkategoriach.

Nasz młody serwis, Bliskapaczka.pl, dzięki głosom Internautów dostał się do finału konkursu, a Jury składające się z najważniejszych ekspertów i osobistości w branży nagrodziło nas aż w dwóch kategoriach. Bliskapaczka.pl została wybrana drugim w Polsce najlepszym rozwiązaniem wspierającym logistykę. Doceniono nas także przyznając drugą nagrodę w kategorii Debiut roku 2017.

Dla nas jest to ogromny sukces, który z pewnością przełoży się na motywację do jeszcze szybszego rozwoju i wdrażania coraz to nowszych rozwiązań w naszym serwisie. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy wsparli nas swoim głosem oraz pogratulować pozostałym firmom, które zostały nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu.

Do góry