Nadawaj przesyłki na własnych umowach z przewoźnikami

Sprzedajesz przedmioty na Allegro, korzystasz z usługi Allegro Smart, albo masz własny e-sklep? Co więcej, masz już podpisaną umowę z firmą kurierską i zastanawiasz się czy podpisać kolejną? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu będziesz nadawać przesyłki wygodniej i to na wielu umowach własnych, z wynegocjowanymi z przewoźnikami stawkami!

Bliskapaczka.pl to narzędzie, dzięki któremu, zarówno Ty jak i Twój Kupujący, będziecie mogli wybrać dogodną dla siebie formę dostawy. Wszystko to w łatwym w obsłudze narzędziu oraz na wygodnej mapie z 29 000 punktów odbioru. Wystarczy, że założysz darmowe konto na Bliskapaczka.pl.

Zaloguj się Utwórz konto

Jak nadawać przesyłki na umowach własnych - krok po kroku

 1. Załóż darmowe konto i aktywuj umowę własną w serwisie Bliskapaczka.pl

  Wejdź na stronę Bliskapaczka.pl i załóż konto. Gdy zakończysz proces rejestracji, to skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a nasi specjaliści uruchomią na Twoim koncie opcję nadawania przesyłek na własnej umowie. Wystarczy, że wyślesz do nas e-maila na adres sprzedaz@sendit.pl podając swoje dane, na które zarejestowałeś swoje konto.

 2. Aktywuj dostęp brokerski dla Twojego konta u przewoźnika

  W narzędziu przewoźnika (API), do którego masz dostęp podepnij konto Sendit*. W przypadku posiadania umowy z InPost musisz skontaktować się z przewoźnikiem i poprosić go o podpięcie Twojego konta InPost do konta Sendit*.

  *Firma Sendit Sp. z o.o. jest właścicielem portalu Bliskapaczka.pl

 3. Wprowadź dane autoryzacyjne w ustawieniach Bliskapaczka.pl

 4. Twórz zlecenia w Bliskapaczka.pl

  Zlecenia możesz tworzyć poprzez nasze API lub korzystając z formularza Bliskapaczka.pl. Na formularzu zlecenia zobaczysz standardowe ceny usług Bliskapaczka.pl, lecz jeśli poprawnie skonfigurujesz własną umowę z przewoźnikiem, Twoje zlecenia będą rozliczane po wynegocjowanych z nim stawkach.

Pamiętaj, że obowiązują Cię zapisy regulaminów wszystkich przewoźników, z którymi posiadasz umowy oraz ograniczenia przesyłek Allegro Smart

Bliskapaczka.pl pośredniczy w zleceniu przesyłki, nie ponosi jednak odpowiedzialności za skutki naruszenia regulaminów naszych partnerów: DPD, UPS, FedEx, Poczta Polska, InPost, a także Allegro Smart. Pamiętaj o ograniczeniach rozmiarów przesyłek oraz limitach nadań w ramach Allegro Smart. Przewoźnik zweryfikuje Twoje przesyłki i może naliczyć dodatkowe opłaty.

Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy?

Jeśli masz pytania lub problemy związane z nadawaniem przesyłek, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.
Do góry