Integracje

Integracja z bliskapaczka.pl

Możesz połączyć swój e-sklep z bliskapaczka.pl. Dajemy Tobie kilka możliwości integracji m. in. Magento oraz bezpośrednio przez API. Dzięki naszym narzędziom w bardzo szybki i łatwy sposób będziesz mógł zlecać przesyłki Twoich produktów za pośrednictwem największej sieci punktów nadawczo-odbiorczych w Polsce. Szczegółowe instrukcje znajdziesz poniżej:

  1. Kupujący zamawia produkty w Twoim sklepie internetowym i wybiera wysyłkę przez bliskapaczka.pl.
  2. Po zakończeniu procesu zamawiania, w serwisie bliskapaczka.pl pojawi się uzupełnione danymi zamawiającego zlecenie przesyłki.
    Będzie ono miało ustawione domyślne gabaryty (które możesz skonfigurować), oraz status „zapisane” – nie będzie zlecane od razu do przewoźnika, gdyż w zależności od złożonego zamówienia i tego jak uda się je spakować finalne wymiary przesyłki mogą się różnić.
  3. Po spakowaniu przesyłki, gdy jej finalna wielkość i waga jest już znana, możesz zaktualizować te dane w zapisanym zleceniu w serwisie bliskapaczka.pl.
  4. Po zatwierdzeniu przesyłki, jej dane zostaną wysłane do przewoźnika realizującego zlecenie logistyczne a Ty możesz pobrać jej list przewozowy do naklejenia na paczkę.
  5. Na koniec pozostaje tylko przekazać przesyłkę do punktu nadawczego w zależności od przewoźnika.
Do góry